RSS, Atom | Hledej (Šmudlo) :

“Tanec bez talentu,
pohyb bez síly,
nadsázka bez legrace”

Členové souboru

15. červenec 2010, 13:24

Anna Koldin – lachtan kalifornský. Jediná samička v souboru, kterou Honza Kovařík potkal v Hollywoodu, kde se snažila prorazit jako herečka v pokleslých filmech. Laureátka ceny PaThálie za rok 2001 za vedlejší roli Babičky ve hře O Červené Karkulce.

Benjamin – lachtan antarktický, příznačný tím, že má větší tukové vrstvy, než ostatní lachtani. Snad proto je největší hvězdou souboru a představitelem hlavních rolí (Karkulka, Princ v Labutím jezeře, Syn v Ukuamaaq).

Charlie – lachtan ušatý, služebně nejmladší člen souboru, náhrada za lachtana Xaveria, který byl nucen ze souboru odejít pro osobní neshody s ostatními herci. Nalezli jsme ho u cirkusu, kde byl týrán (nucen do tupého šou, kde balancoval s míčem na nose). Od cirkusu utekl a k divadlu přišel se zlomenou ploutvičkou (levou zadní)

Hugo Walross Riesenhafter von Saubernitz und Tünscht – zástupce mrožů, stálý host souboru, jinak člen grónského národního divadla, je obsazován do velkých dramatických rolí (vlk, Rudovous, Matka z Ukuamaaq, John Wayne). Všechny jím ztvárněné postavy na konci představení zemřou. Pokud ne, tak jsme něco opomněli.

… a jejich krotitel Üdo Vysil – muž, který se osobně znal s Honzou Kovaříkem. Pochází z bývalé NDR, kde se potloukal po podnikových večírcích jako nájemný iluzionista, zpěvák a prímabaleťák (zkrátka eskamotér každým coulem).

Káša Kouřilů

lachtaní divadlo | > Členové souboru

Komentáře

 

Kde jsi: divadlo > Členové souboru


http://www.zubr.info vyrobeno lexislavem | strojovna TXP,960.gs | ilustrace Bára Herchlová